Střídač

Srdcem každé elektrárny je měnič/střídač. Ten převádí stejnosměrný proud generovaný fotovoltaickými panely na střídavý, jenž je používán v rozvodné síti.

SolaX Power a GoodWe

Střídač vybírá nejlepší varianty, aby systém dosáhl maximálních výnosů, monitoruje činnost elektrárny a je schopen okamžitě upozornit na jakýkoliv problém či chybu systému. Těmito vlastnostmi disponují i měniče/střídače značky SolaX.

Firma SolaX Power od svého založení v roce 2003 klade důraz na vývoj a výzkum. Hybridní střídače mají EPS funkci, tzv. Backup. Pokud bude mít váš dodavatel elektrické energie výpadek, vy můžete využívat elektřinu z fotovoltaické elektrárny. Třífázové střídače mají asymetrický výstup a umí dodávat energii do míst, kde je váš spotřebič zapnutý.

Na střídače SolaX zakoupené u nás, dáváme prodlouženou záruku 10 let. Splňují všechny připojovací podmínky distribuční soustavy. Pro monitoring zařízení můžete využít solaxcloud.com na vašem počítači nebo si funkčnost systému zkontrolujete pohodlně pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Díky nízké hladině hlučnosti chlazení jsou střídače vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Ve všech situacích však střídače značky SolaX využít nelze. Pro tyto případy volíme výrobce GoodWe.

Světoznámá firma GoodWe, založená v roce 2010, je garancí maximální spokojenosti a nadstandardního řešení. Zabývá se výzkumem a výrobou fotovoltaických střídačů. Hlavním akcionářem je JXT Group, jež dodává komponenty pro Apple a Samsung. Společnost je zastáncem ekologičtějšího přístupu a uvědomuje si dopad uhelných elektráren na životní prostředí.

GoodWe se dá použít jak pro domácnosti, tak komerční objekty. Samozřejmostí je bezplatný monitorovací systém. Střídače se dají použít s vysokonapěťovými bateriemi. 

Na střídače GoodWe zakoupené u nás získáte záruku po dobu 10 let.

GoodWe střídač

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky