Fotovoltaické panely

V dnešní době si můžete vybrat z velkého množství značek fotovoltaických panelů, tak i mezi klasickým stříbrným, či celočerným provedením. Pro naše elektrárny nejčastěji volíme níže uvedené výrobce. Pokud si z naší nabídky nevyberete, určitě společně najdeme jiné vhodné řešení.

CANADIAN SOLAR

Primárně používáme panely od společnosti Canadian Solar, která je jedním z největších poskytovatelů solárních panelů a energetických řešení na světě. Hlavním cílem značky je přispívat k udržitelnému rozvoji, vytvářet čistší a lepší prostředí na Zemi a zachovat ji tak pro budoucí generace.

Společnost Canadian Solar (NASDAQ: CSIQ) byla založena v roce 2001 v Kanadě a působí jako celosvětový poskytovatel solární energie s úspěšnými 23 dceřinými společnostmi na 6 kontinentech a 20 výrobními závody v Asii a Americe. Má moderní výrobní závody v Kanadě, Číně a Vietnamu a celosvětově zaměstnává více než 14 000 pracovníků. Celkově společnost Canadian Solar dodala již přes 63 GW v oblasti solárních panelů do více než 160 zemí světa. Solární produkty Canadian Solar jsou kvalitní a za konkurenční ceny.

DAH SOLAR

Společnost DAH Solar Co., Ltd. je technologicky vyspělá společnost zaměřená na výrobu fotovoltaických produktů. Společnost DAH Solar přispívá k poskytování vysoce účinných fotovoltaických modulů, vysoce kvalitních solárních článků, technologicky vyspělých intergrativních solárních systémů a vysoce hodnotného skladování energie. Společnost DAH Solar má 4 špičkové technologické závody, které dosahují v roce 2023 pololetní výrobní kapacity 2 GW pro solární články, 5 GW fotovoltaických modulů (2,5 GW fotovoltaických modulů TOPCon) a 3,5 GW solárních článků TOPCon.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky