Baterie

Fotovoltaická elektrárna je nastavena tak, aby maximum sluneční energie použila k pokrytí spotřeby domácnosti a přebytečnou energii uložila do baterií. Tím je zajištěna elektrická energie i v době, kdy slunce nesvítí. Používáme novinku na poli bateriových úložišť od výrobce SolaX – baterie TRIPLE Power.

Baterie SolaX a GoodWe

Triple Power 3.1 kWh je nejnovější model populární řady baterií. Byla vyvinuta tak, aby umožňovala rychlé nabíjení, plné kapacity lze dosáhnout již za hodinu. TRIPLE POWER jsou HV baterie s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem rozšíření pracovního výkonu až na 12,4 kWh. Záruka výrobce je 10 let.

Hlavní výhody jsou vysoká cyklovatelnost, nejbezpečnější LiFePO4, rozsah pracovní teploty -30 až + 50 °C, inteligentní teplotní vyvážení, krytí IP 67, inteligentní senzor teploty, nízká vlastní spotřeba, moderní design. Rozměry jsou 482x 472x 148 mm (š x v x hl). Hmotnost 33 kg bez řídící jednotky.

Pro střídače značky GoodWe používáme výkonné vysokonapěťové modulové baterie Pylontech Force H2. Disponují výkonem 3,556 kW a napětím 96 V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností, designem a lehkou rozšiřitelností.

Maximální počet bateriových modulů je u baterií Pylontech Force H2 4 ks, maximální velikost baterií je tedy 14,21 kWh. Baterie Force H2 jsou založené na technologii LiFePo4 a mají vysokou životnost – až 4000 cyklů. Na tyto baterie je záruka 7 let a další 3 roky při registraci.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky