Baterie

Fotovoltaická elektrárna je nastavena tak, aby maximum sluneční energie použila k pokrytí spotřeby domácnosti a přebytečnou energii uložila do baterií. Tím je zajištěna elektrická energie i v době, kdy slunce nesvítí. Používáme novinku na poli bateriových úložišť od výrobce SolaX – baterie TRIPLE Power.

Baterie SolaX

Triple Power 3.1 kWh je nejnovější model populární řady baterií. Byla vyvinuta tak, aby umožňovala rychlé nabíjení, plné kapacity lze dosáhnout již za hodinu. TRIPLE POWER jsou HV baterie s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem rozšíření pracovního výkonu až na 12,4 kWh. Záruka výrobce je 10 let.

Hlavní výhody jsou vysoká cyklovatelnost, nejbezpečnější LiFePO4, rozsah pracovní teploty -30 až + 50 °C, inteligentní teplotní vyvážení, krytí IP 67, inteligentní senzor teploty, nízká vlastní spotřeba, moderní design. Rozměry jsou 482x 472x 148 mm (š x v x hl). Hmotnost 33 kg bez řídící jednotky.

 

Tripple power T30

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky