Baterie

Používáme novinku na poli bateriových úložišť od výrobce SolaX – baterie TRIPLE Power.

Baterie SolaX a GoodWe

SolaX TRIPLE POWER jsou HV baterie s životností až 6000 cyklů a velice zajímavým modulárním systémem zvýšení pracovního výkonu až na 26 kWh. Díky Master BMS Boxu lze baterie rozšířit až na seskupení čtyř sériově zapojených sestav. Chytré řízení systému nedovolí vybití ani přebití baterií.

Mezi hlavní výhody baterií patří vysoká účinnost, mimořádná povolená hloubka vybíjení až 90 %, designové provedení s možností volitelného umístění a záruka 10 let. Baterie podporují vzdálenou aktualizaci. Byly navrženy tak, aby splňovaly podmínky maximální bezpečnosti.

Pro střídače značky GoodWe používáme výkonné vysokonapěťové modulové baterie Pylontech Force H2. Disponují výkonem 3,556 kW a napětím 96 V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností, designem a lehkou rozšiřitelností.

Maximální počet bateriových modulů je u baterií Pylontech Force H2 4 ks, maximální velikost baterií je tedy 14,21 kWh. Baterie Force H2 jsou založené na technologii LiFePo4 a mají vysokou životnost – až 4000 cyklů. Na tyto baterie je záruka 7 let a další 3 roky při registraci.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 15 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky