SOLEOS
STANDARD

Druhá varianta v naší nabídce je STANDARD. Její hlavní výhodou je, že nespotřebovanou elektrickou energii získanou ze solárních panelů ukládá do baterií a tak ji lze následně využít i během doby, kdy slunce nesvítí a elektrárna energii nevyrábí.

Nevyčerpatelný zdroj

Zachycení

Zpracování/přeměna

Ekologická elektřina

STANDARD

Technické údaje

Nominální výkon: 5,40 kWp
Ukládání přebytků: baterie 2× 2,4 kWh Pylontech
Střídač: GoodWe 8 kW
Panely: 12× 450 Wp – DAH Solar
Plocha FVE: 26,04 m²

Cena s dotací:       od 163.000 Kč včetně DPH
Cena bez dotace: od 310.000 Kč včetně DPH

Sestava je vytvořena dle podmínek programu Nová zelená úsporám, oblast podpory C.3. V rámci nabízeného řešení Vám garantujeme získání státní podpory ve výši 147 000 Kč.

STANDARD+

Technické údaje

Nominální výkon: 5,40 kWp
Ukládání přebytků: baterie 6,2 kWh – SolaX Triple Power T5.8 V2
Střídač: SolaX X3 hybrid G4 8 kW – hybridní 3 fázový
Panely: 12× 450 Wp – CANADIAN SOLAR
Plocha FVE: 26,04 m²

Cena s dotací:       od 231.000 Kč včetně DPH
Cena bez dotace: od 392.000 Kč včetně DPH

Sestava je vytvořena dle podmínek programu Nová zelená úsporám, oblast podpory C.3. V rámci nabízeného řešení Vám garantujeme získání státní podpory ve výši 161 000 Kč.

Kontaktujte nás

Naše fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro soukromé i firemní využití, a to na jakémkoliv objektu, přičemž klademe důraz na používání ekologicky šetrných a účinných komponentů.

Zavolejte nám a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku. Rádi vám poradíme a nabídneme nejvýhodnější řešení.

Ekologie

Fotovoltaické elektrárny jsou šetrné k přírodě a neznečišťují ovzduší. Na jejich výrobu se spotřebuje tolik energie, kterou ony samy vyrobí maximálně za tři roky používání a k tomu jsou plně recyklovatelné.

Návratnost

Návratnost počáteční investice do fotovoltaické elektrárny se pohybuje okolo 5 až 6 let. Vy si navíc můžete užívat nízké účty za elektřinu, stát se nezávislým a využívat elektřinu i v případě, že by distribuční síť měla výpadek.

Snížíme vaše účty

Ušetřete až 60 %

Spočítali jsme to za vás. Na výdajích na elektrickou energii můžete s fotovoltaickou elektrárnou ušetřit až 60 % a navíc se nemusíte obávat, že by vám elektřinu vyrobenou vlastní fotovoltaickou elektrárnou někdo zdražil.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky