Proč právě Wattsonic?

Firma Wattsonic se již přes 10 let zabývá výrobou a vývojem bateriových úložišť pro využití energie z obnovitelných zdrojů. Zajišťuje kompletní výrobní proces od článků po finální produkt.

Wattsonic, díky své malé hloubce (necelých 20 cm) nezabírá zbytečné místo. Má konvenční chlazení a nevadí mu ani střídání teplot, proto ho můžete umístit i u Vás ve sklepě. Je tak tichý, že Vás nebude rušit ani vedle ložnice.

Wattsonic baterie mají 10 000 nabíjecích/vybíjecích cyklů, což v podstatě zaručuje neomezenou životnost. Výrobce dává záruku na baterie 10 let. Ročně proběhne v průměru jen pouze kolem 230 cyklů. To znamená, že po uplynutí záruční lhůty budou mít baterie ještě 80 % životnosti. Pokud si objednáte BMS s diplayem, přímo na něm můžete životnost sledovat.

Wattsonic nabízí široké rozpětí kapacity baterií od 6,9 kWh (3x 2,3 kWh bat. modulů) do 18,4 kWh (8 modulů zapojených paralelně). Nejbezpečnější technologie baterie LiFePO4 s plnou ochranou na úrovni hardwaru zaručuje nehořlavost a nejvyšší bezpečnost.

Díky mobilní aplikaci, můžete Wattsonic monitorovat ať už z práce, tak i z Vaší dovolené a aktuální data máte ihned k dispozici. Funkce nouzového záložního napájení (úroveň UPS) vám zajistí energetickou nezávislost.

Okamžitou asymetrií nehrozí žádné pokuty od ČEZu, E.Onu a PRE (v krajním případě odpojení) za překročení nežádoucích dodávek do distribuční sítě.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky