SOLEOS LIGHT

Naše cenově nejdostupnější varianta. Nespotřebované přebytky elektřiny získané ze solárních panelů jsou využívány k ohřevu teplé užitkové vody. Tyto varianty jsou nejčastěji volen pro novostavby – díky elektrárně si můžete zlepšit hodnotu energetického štítku.

Nevyčerpatelný zdroj

Zachycení

Zpracování/přeměna

Ekologická elektřina

LIGHT

Nominální výkon: 4,05 kWp
Ukládání přebytků: ohřev vody
Střídač: 3-fázový 4 kW – SolaX X3
Panely: 9× 450 Wp – CANADIAN SOLAR
Plocha FVE: 19,53 m²

Kontaktujte nás

Naše fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro soukromé i firemní využití, a to na jakémkoliv objektu, přičemž klademe důraz na používání ekologicky šetrných a účinných komponentů.

Zavolejte nám a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku. Rádi vám poradíme a nabídneme nejvýhodnější řešení.

Ekologie

Fotovoltaické elektrárny jsou šetrné k přírodě a neznečišťují ovzduší. Na jejich výrobu se spotřebuje tolik energie, kterou ony samy vyrobí maximálně za tři roky používání a k tomu jsou plně recyklovatelné.

Návratnost

Návratnost počáteční investice do fotovoltaické elektrárny se pohybuje okolo 5 až 6 let. Vy si navíc můžete užívat nízké účty za elektřinu, stát se nezávislým a využívat elektřinu i v případě, že by distribuční síť měla výpadek.

Snížíme vaše účty

Ušetřete až 60 %

Spočítali jsme to za vás. Na výdajích na elektrickou energii můžete s fotovoltaickou elektrárnou ušetřit až 60 % a navíc se nemusíte obávat, že by vám elektřinu vyrobenou vlastní fotovoltaickou elektrárnou někdo zdražil.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky 25 let na lineární výkon, nabízíme až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky