SOLEOS LIGHT

Naše cenově nejdostupnější varianta. Nespotřebované přebytky elektřiny získané ze solárních panelů jsou využívány k ohřevu teplé užitkové vody. Tyto varianty jsou nejčastěji volen pro novostavby – díky elektrárně si můžete zlepšit hodnotu energetického štítku.

Nevyčerpatelný zdroj

Zachycení

Zpracování/přeměna

Ekologická elektřina

LIGHT

Technické údaje

Nominální výkon: 2,5 kWp
Ukládání přebytků: ohřev vody
Střídač:  MPPT regulátor s vlastním chlazením systému
Panely: 6× 420 Wp JINKO Tiger Neo N-type (černý rám)
Plocha FVE: 13,04 m²

Cena s dotací:      od 1 Kč včetně DPH
Cena bez dotace: od 90.001 Kč včetně DPH

Chcete mít fotovoltaickou elektrárnou, ale náklady na její pořízení jsou pro vás příliš vysoké? Pak možná právě vy uvítáte vládní dotační program Nová zelená úsporám Light. Využijte státní dotaci ve výši 90 000 Kč a pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu za minimální náklady.

Komu je dotace z programu NZÚ light určena:

    • Nízkopříjmové domácnosti pobírající příspěvek na bydlení
    • Osoby pobírající starobní důchod
    • Osoby pobírající invalidní důchod 3. stupně

LIGHT+

Technické údaje

Nominální výkon: 4,05 kWp
Ukládání přebytků: ohřev vody
Střídač: 3-fázový 4 kW – SolaX X3
Panely: 9× 450 Wp – CANADIAN SOLAR
Plocha FVE: 19,53 m²

Cena s dotací:      od 189.500 Kč včetně DPH
Cena bez dotace: od 255.000 Kč včetně DPH

Sestava je vytvořena dle podmínek programu Nová zelená úsporám, oblast podpory C.3. V rámci nabízeného řešení Vám garantujeme získání státní podpory ve výši 65 500 Kč.

Kontaktujte nás

Naše fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro soukromé i firemní využití, a to na jakémkoliv objektu, přičemž klademe důraz na používání ekologicky šetrných a účinných komponentů.

Zavolejte nám a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku. Rádi vám poradíme a nabídneme nejvýhodnější řešení.

Ekologie

Fotovoltaické elektrárny jsou šetrné k přírodě a neznečišťují ovzduší. Na jejich výrobu se spotřebuje tolik energie, kterou ony samy vyrobí maximálně za tři roky používání a k tomu jsou plně recyklovatelné.

Návratnost

Návratnost počáteční investice do fotovoltaické elektrárny se pohybuje okolo 5 až 6 let. Vy si navíc můžete užívat nízké účty za elektřinu, stát se nezávislým a využívat elektřinu i v případě, že by distribuční síť měla výpadek.

Snížíme vaše účty

Ušetřete až 60 %

Spočítali jsme to za vás. Na výdajích na elektrickou energii můžete s fotovoltaickou elektrárnou ušetřit až 60 % a navíc se nemusíte obávat, že by vám elektřinu vyrobenou vlastní fotovoltaickou elektrárnou někdo zdražil.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky