SOLEOS
EXCLUSIVE

Jedná se o nejvýkonnější elektrárnu, která lze instalovat na RD bez nutnosti vlastnit licenci na provoz. Díky třífázovému střídači a vysokonapěťovým bateriím získáte maximální možnou výtěžnost vašeho fotovoltaického systému. Tento typ elektrárny pokryje bez problému spotřebu každé velké domácnosti.

Nevyčerpatelný zdroj

Zachycení

Zpracování/přeměna

Ekologická elektřina

Technické údaje

Nominální výkon: 11,6 kWp
Ukládání přebytků: baterie 12,4 kWh
Střídač: Hybridní 3-fázový 10 kW 
Panely: 22× 450 Wp
Plocha panelů: 47,74 m²

Cena s dotací: od 352.000 Kč včetně DPH

Cena bez dotace: od 557.000 Kč včetně DPH

Sestava je vytvořena dle podmínek programu Nová zelená úsporám, oblast podpory C.3. V rámci nabízeného řešení Vám garantujeme získání státní podpory ve výši 205 000 Kč.

Kontaktujte nás

Naše fotovoltaické elektrárny jsou vhodné pro soukromé i firemní využití, a to na jakémkoliv objektu, přičemž klademe důraz na používání ekologicky šetrných a účinných komponentů.

Zavolejte nám a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, nebo si s námi rovnou domluvte nezávaznou schůzku. Rádi vám poradíme a nabídneme nejvýhodnější řešení.

Ekologie

Fotovoltaické elektrárny jsou šetrné k přírodě a neznečišťují ovzduší. Na jejich výrobu se spotřebuje tolik energie, kterou ony samy vyrobí maximálně za tři roky používání a k tomu jsou plně recyklovatelné.

Návratnost

Návratnost počáteční investice do fotovoltaické elektrárny se pohybuje od 8 do 12 let. Vy si navíc můžete užívat nízké účty za elektřinu, stát se nezávislým a využívat elektřinu i v případě, že by distribuční síť měla výpadek.

Snížíme vaše účty

Ušetřete až 60 %

Spočítali jsme to za vás. Na výdajích na elektrickou energii můžete s fotovoltaickou elektrárnou ušetřit až 60 % a navíc se nemusíte obávat, že by vám elektřinu vyrobenou vlastní fotovoltaickou elektrárnou někdo zdražil.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky