Elektřina a plyn prudce zdražují

Tak jako každý rok, tak ani letos se nevyhneme zdražování cen elektřiny. Stoupající cenu této komodity na burze už brzy pocítí koncoví zákazníci na svých fakturách.

Dle aktuálních ceníků elektrické energie si odběratelé připlatí více než 1.000,- Kč. Ceny vzrostou minimálně o desetinu.

V prvním čtvrtletí letošního roku byla obvyklá cena elektřiny kolem 1.500-1.600,- Kč bez DPH za MWh. V nových cenících cena v některých případech přesahuje i 2.000,- Kč

Nabízí se tedy otázka, jak ušetřit? Spotřebitelé se mohou vydat cestou energetické soběstačnosti, kdy například pořízením fotovoltaické elektrárny mohou ušetřit až 18.000 Kč ročně. A vzhledem k tomu, že ceny fotovoltaických komponentů dlouhodobě klesají a stále je navíc možnost čerpat dotaci Nová zelená úsporám, zdá se, že fotovoltaika má zelenou.

Naše společnost vám může zajistit získání dotace až do výše 170.000 Kč, vše závisí na typu a velikosti elektrárny. Velmi příjemným bonusem je pak to, že takto vyrobenou elektřinu vám nikdo nezdraží a vy si peníze, které ušetříte, můžete užívat dle svých představ.

Pokud jste se rozhodli být energeticky nezávislí, neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté vytvoří nabídku, která bude plně vyhovovat potřebám vaší domácnosti tak, aby většina vyrobené elektřiny byla spotřebována vaším obydlím.

Vyřídíme za vás veškerou dokumentaci a připojení FVE do distribuční soustavy. Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy a optimalizací FVE systémů a s vypracováním projektové dokumentace.

Dlouhé záruky

Jsme tady pro vás i po realizaci. Nabízíme vám nadstandardní záruční servis, a to až 10 let na střídače a 10 let na baterie. U panelů, kromě záruky  25 let na lineární výkon, nabízíme  až 15 let na jeho mechanické části.

Kontaktujte násNejčastější otázky